PROJEKT SPOKOJENOST

příroda, inspirace a harmonizace

(s pobytem pod přehradou Orlík)

Solenice  25. - 27. listopadu 2016

      téma ODPOČINEK - HOST textař, básník a moderátor FRANTIŠEK NOVOTNÝ

     /poetické setkání hladící duši/

 

Vážení přátelé,

uvádíme bližší informace k víkendu v rámci projektu SPOKOJENOST.

Hanka SynkováLektorka Mgr. Hanka Synková, původním povoláním redaktorka, změnila zaměstnání i životní styl. Když už jí medicína neuměla pomoci, snažila se nalézt cestu ke zdraví z únavového syndromu v souvislosti s boreliózou. Studovala, cvičila, meditovala, poznávala bylinky, ochutnávala, vařila…Mnohé se naučila a ověřila a posléze napsala do svých knih Koření proti chořeníVŠECHNO JE JEDlé aneb Co jíst když nám něco chybí, Nebuďme kyselí, buďme zdraví, Všechno je dobré - encyklopedie potravin, Byla jsem tlustá, jsem jaká jsem. Je absolventkou Institutu životního stylu, obor zdravotní prevence prostřednictvím stravy.

 

HOST - František Novotný rozhlasový moderátor, textař a básník, autor nejkrásnějších textů legendární skupiny Spirituál kvintet, milovník umění a historických památek, rád uvádí výstavy prestižních výtvarníků. Výčet jeho tvůrčích aktivit by nebyl úplný bez rozhlasové práce. Důvěrně ho znají posluchači na vlně Prahy 2, kde moderuje oblíbená nedělní Dobrá jitra.
Kolik podob má dnes poezie, tato životodárná síla slunce, poznají všichni, kdo přijmou pozvání na setkání s tímto výjimečným básníkem, jemuž čtenářská obliba vynesla titul „Seifert 21. století". Zalistuje a bude číst ze svých básnických sbírek, vypovídajících prosté věci nesmírně niterně, srozumitelným jazykem, jako by básník mluvil za nás.

 

 

        BONUS PRO VÁS!

        1. ZVÝHODNĚNÁ CENA ZA VČASNOU ÚHRADU nebo

        2. ZVÝHODNĚNÁ CENA ZA REZERVACI 2 OSOB nebo

        3. ZVÝHODNĚNÁ CENA ZA REZERVACI DVOU a VÍCE TERMÍNŮ 

        

          ubytování ve dvoulůžkových pokojích (WC, umyvadlo, sprcha, ručníky)     

       zahájení kursu je v pátek od 17.00 hodin, ukončení v neděli po obědě

 

          JAK CESTOVAT 

Autem z Prahy po Strakonické, míjet odbočku na Příbram a pak odbočit vlevo směr Kamýk, projet obcí Jablonná, pokračovat do doby, než bude odbočka doprava na Solenice (přes obec Nepřejov). V Solenicích pod kopcem poblíž autobusové zastávky žlutý dům U Anny. https://www.ubytovanisolenice.cz/

Autobus z Prahy jede z nádraží na Knížecí. Aktuální info o autobusových spojích najdete na www.idos.cz. Doporučujeme před cestou info ještě ověřit.

          PODROBNÝ PROGRAM a PŘIHLÁŠKY BUDOU ÚČASTNÍKŮM ZASLÁNY MAILEM!

          CO s SEBOU 

Karimatku, pohodlné oblečení, které lze vrstvit, domácí obuv i sportovní NEKLOUZAVÉ boty, případně hůlky na turistiku a určitě nezapomeňte jídelní misku s dobře těsnícím víčkem pro přípravu snídaně.        

Organizační poznámka:

V případě přijatelného počasí cvičíme venku, bylo by proto dobré mít s sebou podložky na cvičení a adekvátní oblečení.

Program není v žádném případě neměnný, nic není povinné, záleží na Vašich přáních a, pravda, také našich možnostech.

Hlavně dobrou náladu s sebou!

 

Kontakt: Hanka a Zdenka, Tel.: 728 479 163, mail: kurzy.hankasynkova@gmail.com


LISTOPAD-ODPOČINEK HOST František Novotný

V této kategorii nejsou žádné produkty.