PROJEKT SPOKOJENOST

příroda, inspirace a harmonizace

(s pobytem pod přehradou Orlík)

Solenice  23. - 25. září 2016

      téma ŽEBŘÍČEK - HOST terapeutka a výtvarnice ZDEŇKA POLLAKOVÁ

     /postupné kroky k cíli a také jak vykročit z osobní katastrofy a zůstat radostným a tvůrčím člověkem/

 

Vážení přátelé,

uvádíme bližší informace k víkendu v rámci projektu SPOKOJENOST.

Hanka SynkováLektorka Mgr. Hanka Synková, původním povoláním redaktorka, změnila zaměstnání i životní styl. Když už jí medicína neuměla pomoci, snažila se nalézt cestu ke zdraví z únavového syndromu v souvislosti s boreliózou. Studovala, cvičila, meditovala, poznávala bylinky, ochutnávala, vařila…Mnohé se naučila a ověřila a posléze napsala do svých knih Koření proti chořeníVŠECHNO JE JEDlé aneb Co jíst když nám něco chybí, Nebuďme kyselí, buďme zdraví, Všechno je dobré - encyklopedie potravin, Byla jsem tlustá, jsem jaká jsem. Je absolventkou Institutu životního stylu, obor zdravotní prevence prostřednictvím stravy.

 

 

HOST - terapeutka a výtvarnice Zdeňka Pollakováabsolventka školy Zdravého životního stylu pod vedením Mgr. Martina Jelínka, duchovní léčitelka a člověk zajímající se o přirozený život s návratem k obyčejnému lidství a propojení s přírodou. Věří, že Příroda je naší učitelkou a planeta Země je naší Matkou. Její kresby vycházejí z přirozenosti vnímání energií, které jsou součástí naší existence. Umění vnímá jako cestu k osvobozování ducha, léčení duše, objevování krásy a celistvosti uvnitř i vně… V obrazech se ukrývá příběh každého z vás, dává vám možnost uvidět svět tajemna a svých vlastních skrytých sil.  Každý obraz je jiný a jedinečný, tak jako je každý z nás. Je to obraz zrcadlící se hluboko v duši každého člověka, je to pohled do ráje, ze kterého jsme vzešli a kam se můžeme opět navrátit. Společně si budeme tvořit pro radost samotnou.          

 

 

        BONUS PRO VÁS!

        1. ZVÝHODNĚNÁ CENA ZA VČASNOU ÚHRADU nebo

        2. ZVÝHODNĚNÁ CENA ZA REZERVACI 2 OSOB nebo

        3. ZVÝHODNĚNÁ CENA ZA REZERVACI DVOU a VÍCE TERMÍNŮ 

        

          ubytování ve dvoulůžkových pokojích (WC, umyvadlo, sprcha, ručníky)     

       zahájení kursu je v pátek od 17.00 hodin, ukončení v neděli po obědě

 

          JAK CESTOVAT 

Autem z Prahy po Strakonické, míjet odbočku na Příbram a pak odbočit vlevo směr Kamýk, projet obcí Jablonná, pokračovat do doby, než bude odbočka doprava na Solenice (přes obec Nepřejov). V Solenicích pod kopcem poblíž autobusové zastávky žlutý dům U Anny. https://www.ubytovanisolenice.cz/

Autobus z Prahy jede z nádraží na Knížecí. Aktuální info o autobusových spojích najdete na www.idos.cz. Doporučujeme před cestou info ještě ověřit.

          PODROBNÝ PROGRAM a PŘIHLÁŠKY BUDOU ÚČASTNÍKŮM ZASLÁNY MAILEM!

          CO s SEBOU 

Karimatku, pohodlné oblečení, které lze vrstvit, domácí obuv i sportovní NEKLOUZAVÉ boty, případně hůlky na turistiku a určitě nezapomeňte jídelní misku s dobře těsnícím víčkem pro přípravu snídaně.        

Organizační poznámka:

V případě přijatelného počasí cvičíme venku, bylo by proto dobré mít s sebou podložky na cvičení a adekvátní oblečení.

Program není v žádném případě neměnný, nic není povinné, záleží na Vašich přáních a, pravda, také našich možnostech.

Hlavně dobrou náladu s sebou!

 

Kontakt: Hanka a Zdenka, Tel.: 728 479 163, mail: kurzy.hankasynkova@gmail.com


ZÁŘÍ-ŽEBŘÍČEK HOST Zdeňka Pollaková

V této kategorii nejsou žádné produkty.